Villa te koop in Javea aan de Costa Blanca Noord
Deze zeer goed onderhouden ruime traditionele Spaanse villa bevindt zich aan de voet van de Montgo en biedt een oase aan rust, ruimte en privacy.
De villa biedt op de begane grond een ruime salon met aparte eethoek, een ruime volledig in stijl ingerichte keuken, een toilet, een wasruimte, 2 tweepersoons slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 en suite. Daarnaast is er een ruim ingeglaasd terras wat voor veel extra leefruimte zorgt.
Op de bovenste verdieping bevindt zich de hoofdslaapkamer met kleedruimte en een ruime badkamer en suite. Naast de prachtig aangelegde mediteranen tuin met terras met zwembad is er een overdekte buitenkeuken, een garage , een carport welke geschikt is voor 2 auto's en zijn er diverse overige zitgedeelten verspreid over het ruime perceel waar men van de prachtige uitzichten die deze villa te bieden heeft kan genieten.
Heb je vragen over deze woning? Vamos helpt je graag verder!
Adres: | Jávea |
Referentie: | 40002 |
Vraagprijs: | € 750.000 |
Type: | Villa |
Perceeloppervlakte: | 1.791 m² |
Bewoonbare opp.: | 594 m² |
Slaapkamers: | 3 |
Badkamers: | 3 |
Zwembad: | Ja |
Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
Erfgoed: | Niet meegedeeld |