Appartement te koop in Altea aan de Costa Blanca Noord
Duplex Apartement Remy is eerstelijns gesitueerd in Altea Mascarat.
Verdeeld over de 4e en 5e etage van het appartementengebouw, wordt dit volledig gerenoveerd 3-slaapkamer appartement te koop aangeboden.
Het appartement is te bereiken met de lift en toegankelijk via zowel de 4e als de 5e etage.
Op het niveau van de open leefkeuken met woon,- eetkamer (= de 5e etage), vindt men 1 ruime slaapkamer meyt badkamer en-suite. De slaapkamer ligt aan de voorkant en heeft toegang tot het balkonterras en geniet mooie zichten. Vanuit de woonkamer kan men ook naar het balkonterras waarwaar fantastische zeezichten, zichten op de Cala de Mascarat en Mascarat haven en de andere kant op zijn de uitzichten richting El Albir/Benidorm. De keuken is modern strak, wit met zwart en volledig voozien van de benodigde apparatuur.
Dit appartement wordt, indien gewenst, met meubels te koop aangeboden. Voorts is het appartement uiteraard naar wens in te richten. Er is airconditioning hot/cold.
Via de interne trap naar beneden (de 4e etage van het gebouw), komt men bij de andere 2 slaapkamers, elk met eigen badkamer (douche) en apart toilet. Ook vanuit deze slaapkamers kan men genieten van mooie uitzichten.
Er is een gemeenschappelijk zwembad voor de bewoners, voorzien van buitendouche en toilet. Het appartement heeft tevens opbergruimte in inbouwkasten en er is één parkeerplaats beschikbaar binnen het appartementcomplex.
"Voor de deur" kan men, na het verlaten van het appartementengebouw, van een heerlijk drankje genieten in de Chiringuito aan het strand.
Heb je vragen over deze woning? Vamos helpt je graag verder!
Adres: | Altea |
Referentie: | 5051 |
Vraagprijs: | € 472.500 |
Type: | Appartement |
Bewoonbare opp.: | 150 m² |
Slaapkamers: | 3 |
Badkamers: | 3 |
Zwembad: | Ja |
Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
Erfgoed: | Niet meegedeeld |